2- orin "Munozara" jamoasi
3-orin "Aesberg " jamoasi
✅Jamoalar viloyat adliya boshqarmasining Diplomi va esdalik sovgʻalari bilan taqdirlandilar.
Boshqarma boshlig‘ining tegishli buyrug‘i bilan: Ergashev Diyorbek Farxod o‘g‘li Farg‘ona tuman adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Davlat ro‘yxatidan o‘tkazish va ruxsat beruvchi hujjatlarni rasmiylashtirish xizmatlarini ko‘rsatish sho‘basi katta mutaxassisi lavozimidan ozod etilib, Farg‘ona shahar adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Davlat ro‘yxatidan o‘tkazish va ruxsat beruvchi hujjatlarni rasmiylashtirish xizmatlarini ko‘rsatish sho‘basi yetakchi mutaxassisi lavozimiga tayinlandi
Farg‘ona viloyat adliya boshqarmasi jamoasi xodimni yangi lavozim bilan samimiy tabriklab, kelgusi ishlarida ulkan zafarlar tilaydi.
Boshqarma boshlig‘ining tegishli buyrug‘i bilan: Qo‘ziev Yoqubjon Erkinovich Buvayda tuman adliya bo‘limi Yuridik xizmat ko‘rsatish markazi bosh yuriskonsulti lavozimidan ozod etilib, Buvayda tuman adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Davlat ro‘yxatidan o‘tkazish va ruxsat beruvchi hujjatlarni rasmiylashtirish xizmatlarini ko‘rsatish sho‘basi yetakchi mutaxassisi lavozimiga tayinlandi.
Boshqarma boshlig‘ining tegishli buyrug‘i bilan: Erkayeva Sadoqatxon Egamberdi qizi Dang‘ara tuman adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Davlat ro‘yxatidan o‘tkazish va ruxsat beruvchi hujjatlarni rasmiylashtirish xizmatlarini ko‘rsatish sho‘basi katta mutaxassisi lavozimidan ozod etilib, Dang‘ara tuman adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Hujjatlarni qabul qilish va taqdim etish sho‘basi bosh mutaxassisi lavozimiga tayinlandi
Boshqarma boshlig‘ining tegishli buyrug‘i bilan: Abduraximov Murodjon Abdulaziz o‘g‘li Qo‘shtepa tuman adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Davlat ro‘yxatidan o‘tkazish va ruxsat beruvchi hujjatlarni rasmiylashtirish xizmatlarini ko‘rsatish sho‘basi katta mutaxassisi lavozimidan ozod etilib, Farg‘ona shahar adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Davlat ro‘yxatidan o‘tkazish va ruxsat beruvchi hujjatlarni rasmiylashtirish xizmatlarini ko‘rsatish sho‘basi katta mutaxassisi mutaxassisi lavozimiga tayinlandi.
Boshqarma boshlig‘ining tegishli buyrug‘i bilan: Usmonaliyev Azizjon Avazjon o‘g‘li Uchko‘prik tuman adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Davlat ro‘yxatidan o‘tkazish va ruxsat beruvchi hujjatlarni rasmiylashtirish xizmatlarini ko‘rsatish sho‘basi katta mutaxassisi lavozimidan ozod etilib, Qo‘qon shahar adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Axborotkommunikatsiya texnologiyalari sho‘basi hisoblash texnikasi operatori lavozimiga tayinlandi
Boshqarma boshlig‘ining tegishli buyrug‘i bilan: Nurdinova Dildora Ilxomovna Toshloq tuman adliya bo‘limi Davlat xizmatlari markazi Davlat ro‘yxatidan o‘tkazish va ruxsat beruvchi hujjatlarni rasmiylashtirish xizmatlarini ko‘rsatish sho‘basi katta mutaxassisi lavozimidan ozod etilib, Marg‘ilon shahar adliya bo‘limi FHDY bo‘limi ish yurituvchisi lavozimiga tayinlandi
Mangu hilpirayver - davlat bayrog'i
Farg'ona viloyat adliya boshqarmasida O'zbekiston Respublikasi Davlat bayrog'ining 34-yilligiga bag'ishlangan "Maftunkor ranglar jilosi" rasmlar tanlovi bo'lib o'tdi.
Tanlovda viloyatning turli hududlaridan kelgan inklyuziv ta'lim olayotgan o'quvchilar ishtirok etdilar va davlat bayrog'iga bo'lgan munosabatlarini o'z rasmlarida aks ettirdilar.
Ishtirokchilarning ijod namunalari adliya xodimlari tomonidan xarid qilindi. Tadbir so'ngida tanlov ishtirokchilariga boshqarmaning diplom hamda esdalik sovg'alari topshirildi.